מדיניות החזרות, החלפות וביטולים- CANDLE CLUB

תאריך עדכון אחרון: 29/04/19

 

מדיניות החזרות, החלפות וביטולים:

 1. ניתן לבטל את העסקה באמצעות פנייה טלפונית/ דואר אלקטרוני/ דרך האתר לשירות הלקוחות של האתר. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת טופס אישור החזרה בדואר אלקטרוני המאשר את ביטולה.
 2. במקרה שהביטול אושר, יש להשיב את המוצר לחברה לפי ההוראות המפורטות באישור ההחזרה. בתיאום מראש יגיע שליח לקחת את החבילה מהלקוח כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על האתר, פרט לדמי ביטול בגובה 5% מעלות העסקה המקורית או 50 ₪ הנמוך מביניהם. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 14 יום מתאריך רכישת המוצר. (בכפוף ובהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981)
 3. במקרה של ביטול העסקה כולה, החברה תחזיר ללקוח את מלוא סכום העסקה, בקיזוז דמי הביטול על בסיס התשלום ואמצעי התשלום ששולם בפועל. יש לשמור על אסמכתא בגין ביצוע העסקה.
 4. במקרה של ביטול/ החזרה/ החלפה של מוצר אחד מתוך עסקה רבת מוצרים, החברה תחזיר ללקוח את מחיר המוצר במלואו, בקיזוז דמי הביטול כפי שמופיעים בסעיף 1. ההחזר יבוצע על בסיס התשלום ואמצעי התשלום ששולם בפועל. יש לשמור על אסמכתא בגין ביצוע העסקה.
 5. לקוחות אשר ירכשו באתר באמצעות כרטיס אשראי מסוג דיירקט לא יוכלו לקבל החזר כספי לכרטיס זה. במקרה כזה לא יתאפשר זיכוי כספי אלא החלפה בלבד.
 6. במקרה של ביטול/ החזרה/ החלפה של מוצר שנקנה בעת שהיה במבצע, יקוזז מחיר המבצע מסכום ההחזר שיינתן ללקוח או חלקו היחסי באחוזים.
 7. הזכות לביטול העסקה לא תחול במקרים הבאים:
 • מוצרים שלא נרכשו באתר.
 • מוצרים שהוזמנו ו/או הוכנו ו/או נארזו במיוחד עבור המזמין.
 • מוצרים אשר אינם באריזתם המקורית או שנעשה בהם שימוש.
 • מוצרים אשר ניתנו ללא תמורה כספית, כגון; מתנות, הטבות.

 

מדיניות ביטולים ע"י האתר:

 1. האתר יהיה רשאי לבטל את העסקה כולה/ חלקים ממנה במקרים הבאים:
 • אם נפלה טעות בהצגת המוצר באתר ו/או במשלוח המוצר אל הלקוח. בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאורו ו/או בפירוטו.
 • אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או כל בעיה טכנית אחרת אשר שיבשה שלא במתכוון את תיאור המוצר ו/או את מחירו.

ט.ל.ח

משלוח, החזרים והחזרים כספיים

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident,

"" נוסף לרשימת המשאלות