Winter is Coming, אל תתפסו לא מוכנים…

רגע לפני שהעונה הקרה נכנסת לשיאה, המועדון עושה תחקיר ארומתרפי קצרצר ומשתף אתכם בניחוחות שישמרו עליכם בריאים, ישאירו אתכם עירניים ונמרצים, יעטפו אתכם באופטימיות וברגשות חיוביים ויעזרו לכם להלחם בבלוז החורף הכה מוכר. הנה הם:

קינמון: הארומה האקזוטית והאינטנסיבית שלו, מזכירה לעיתים, אפייה ומעירה זיכרונות נעימים של בית. לניחוח החם, העדין והארצי שלו יש השפעה מרוממת, מרגיעה ומרפה. לא זו בלבד שתהנו משינה רגועה יותר, יתכן שאף תהיו “חמים” יותר בגלל הפוטנציאל שלו כאפרודיזיאק.

הנרות ומפיצי הריח האלו יתבלו לכם את האווירה בניחוח ביתי של מאפי קינמון נפלאים

טימין: הניחוח החזק, החם והעשבוני שלו נחשב כמרגיע תחושות שליליות, כולל מתח, חרדה, כעס ועייפות. המאפיין המגרה שלו מסייע להגדיל את המיקוד, את הכוח הרגשי, את הנחישות, את האומץ ואת ההשקפה החיובית. הוא יעודד אתכם ויעניק לכם תחושה מרוממת של רוגע ושלווה גם בימים הכי אפורים וקרים.

הנרות ומפיצי הריח האלו יפזרו סביבכם את ניחוחו התרפויטי של טימין. 

 

מיורן [אזוב]: הניחוח החם, הערמומי והמרגיע של אזוב חריף, מסתיר בתוכו ניואנסים מתוקים, הנחשבים כממריצים, מקדמים תחושות של רוגע, איזון פנימי וצלילות נפשית. הוא יעזור לכם לשחרר רגשות שליליים חזקים של מתיחות רגשית או צער, ויעניק לגופכם ולנפשיכם את המנוחה לה הם זקוקים.

הנה הנרות ומפיצי הריח שיאירו את פניכם ואת מצב הרוחכם בניחוחות אזוב חמימים

רוזמרין: איכותה הטרייה של הארומה העשירה בה ניחן צמח המרפא המפורסם, הופכת אותו למרומם ומעורר, מה שהופך אותו אידיאלי לשיפור מצב הרוח ולהגברת הפעילות המוחית והפוקוס.. הוא יעורר אתכם להעיז, יכניס בכם אנרגיה ויעניק לכם תחושת חופש, גם אחרי שבוע של מזג אוויר גשום וסגרירי, בו לא הוצאתם את האף מבית.

הנרות ומפיצי הריח האלו ישרו עליכם את האפקט המרפא של ניחוח הרוזמרין

ג’ינג’ר / זנגביל: ניחוחו החריף והארצי של שמן הג’ינג’ר ניחן בתכונות מחממות ואנרגטיות, אשר זיכו אותו בתואר “שמן ההעצמה”. הוא יסייע לכם להמיר תחושות חולשה, הססנות, וסטגנציה בהתלהבות, חשק, תעוזה ורצון לנוע. הוא יעזור לכם לנהל תנודות חריפות ופיתאומיות במצב הרוח וייאזן רגשות הפכפכים. איכותו המעודדת של ג’ינג’ר אף מקנה לו ערך טיפולי הן כאפרוזידיאק והן ככזה המועיל לשיפור הריכוז.

אלו הנרות ומפיצי הריח שירעיפו על החורף שלכם מקסמו העוצמתי של הג’ינג’ר / זנגביל

פלפל שחור: ניחוחו היבש, המושקי, החריף, והמפולפל, נחשב כמניע את הנפש, מעורר את זרימת הדם ומחמם את העור. אומרים שהוא מועיל לתמיכה בבריאות הרגשית והכללית. האיכות הרעננה והפריכה, שמפיצה הארומה שלו, מסוגלת לשפר את המיקוד הנפשי, הבהירות והסיבולת. יתרה מזאת, יש המייחסים לניחוח זה סגולות של “סרום אמת”, אשר ייאפשר לכם להרהר במחשבות, ברגשות, בחוויות ובדפוסי ההתנהגות שלכם בכנות, בהגינות בהקפדה ומתוך סלחנות.

אלו הנרות ומפיצי הריח המפולפלים שיתבלו לכם את החורף בארומה חמה, אמיתית וחריפה של פלפל שחור

הל: ניחוחו המתוק, המתובל, העשיר וה”אקזוטי” של הל, מקסים ומפתה בזכות העקבות העציים שהוא מותיר אחריו; עקבות המשרים רגיעה על הנפש, מהווים מבצר איתן לתודעה ומסייעים לתחושת ההשתרשות השייכות והחיבור עם הגוף. ההשפעה המרגיעה של הארומה החושנית והפתיינית שלו מסייעת בהפחתתם של סימני עייפות, חרדה ומתח ועוזרת בהרמת מצב הרוח, העצמת רמות האנרגיה, שיפור הקשב והגברת היציבות הרגשית. אומרים שהוא משפר את הליבידו, מה שהופך אותו גם לאפרודיזיאק לוהט ללילות חורף קרים.

אלו הנרות ומפיצי הריח שיעשירו לכם את החורף בארומה המתוקה והפתיינית של הל

ציפורן: על אף ניחוחו החזק, המתובל, העיצי והחם, ניתן לזהות בו רמזים קלים ועדינים של מרירות, כל אלה יחדיו, מעניקים לו את איכותו התוססת והמניעה. הארומה שלו ידועה הן כמעודדת בהירות נפשית ומפתחת מיקוד ריגשי רב יותר, והן כבעלת השפעה מרוממת על מצב הרוח וכמעוררת השראה לאומץ ותעוזה.

אלו הנרות ומפיצי הריח שילהיטו ויתסיסו לכם את העונה הקרה בניחוחות ציפורן

אז אל תתנו לימים המתקצרים וללילות המתארכים לדכדך אתכם, תרימו לעצמכם עם הניחוחות העציים והמתובלים שברשימה והיפכו כל רגע בבית לחופשת חורף מרגיעה, אתם אפילו לא תרגישו בחסרונה של האח הבוערת…
שיהיה לכם חורף לוהט! 

השארו מעודכנים & ג’וין דה קלאב.

הצטרפו למיילינג ליסט שלנו כדי להתעדכן בניחוחות החדשים שמציפים ת’מועדון, לעומקם של ניחוחות, תציתו אהבות ישנות, תבינו את הכימיה שמאחורי האהבה הוותיקה ותתמכרו.